Timelapse przyrodniczy

Animacja niezwykłego piękna przyrody

Wysokiej jakości sprzęt, poczucie estetyki, wiedza i doświadczenie pozwalają nam „przyśpieszyć czas” by pokazać jak żyje i zmienia się otaczające nas środowisko. Mamy wszystko, co jest do tego potrzebne i bardzo chętnie podzielimy się tym tworząc dla Państwa profesjonalny timelapse.

Przyśpieszyć czas i zobaczyć to czego nie dostrzega ludzkie oku

By móc obserwować i dokumentować przebieg zjawisk zachodzących w naturze potrzeba mnóstwo czasu i cierpliwości. A i to nie pozwoli podziwiać rozwijających się kwiatów, czy innych procesów. Dlatego idealnie sprawdza się tutaj nasz timelapse przyrody. Najlepszy dostępny sprzęt rejestrujący obraz oraz specyficzna metoda nagrywania poklatkowego to coś co może zamienić z pozoru prozaiczne zjawiska w fascynujący pokaz sztuki i piękna. Odpowiednio ustawione urządzenia nagrywające obraz dostarczą wysokiej jakości materiałów filmowych.

Timelapse przyrodniczy jako warsztat pracy naukowej i dydaktycznej

Nasz timelapse przyrody może być pomocny w pracy naukowej, stanowić idealne uzupełnienie wykładu lub materiałów edukacyjnych. Dzięki nim możliwe jest przyjrzenie się światu zarówno w skali makro jak i mikro. Pozwoli to na zrozumienie przyrody i wpływu na nią człowieka. W przyspieszonym tempie można śledzić procesy, które choć dostrzegalne gołym okiem, dopiero dzięki filmowi poklatkowemu ukazują swoje prawdziwe oblicze. Jest to pierwszorzędny materiał dla uczniów, studentów, naukowców czy po prostu miłośników przyrody.

Timelapse
Napisał 
wtorek, 02 sierpień 2016 00:00
Czytany 2519 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Media

Więcej w tej kategorii: Timelapse budowlany »
Zaloguj się, by skomentować
 
United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.