Timelapse reklamowy

Nowoczesny przekaz

Państwa firma potrzebuje reklamy? Chce zrealizować film promocyjny, ale bez korzystania z tradycyjnych i szablonowych rozwiązań? Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, to znaczy, że możemy pomóc. Nasz timelapse reklamowy to coś, czego Państwu trzeba by zaintrygować potencjalnych klientów i wznieść swoją firmę na wyższy poziom.

Ciekawa historia w każdych warunkach

Posiadamy niezbędne doświadczenie w technologii timelapse oraz wiedzę z zakresu fotografii, pozwalające zrealizować wysokiej jakości materiały reklamowe z ciekawymi ujęciami i sprawnie opowiedzianą historią na tle odpowiedniego podkładu muzycznego. W naszej pracy wykorzystujemy tylko najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwalają nam pracować w praktycznie każdych warunkach. Nieważne czy reklama ma być realizowana w śniegu, deszczu, w środku lasu czy może pośród biurowców. Poradzimy sobie wszędzie i zrealizujemy ciekawy materiał filmowy.

Timelapse reklamowy to innowacyjna metoda na prezentację usług, produktów lub przesłania firmy, najbardziej odpowiednia w XXI wieku. Jej wyjątkowość polega na nagrywaniu poklatkowym. Dzięki temu procesy trwające całymi godzinami, czy dniami można obejrzeć w kilkadziesiąt sekund. Otwiera to furtkę do ciekawych rozwiązań w zakresie reklamy i promocji.

Timelapse
Napisał 
środa, 13 listopad 2013 00:00
Czytany 1842 razy
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 sierpień 2016 06:24
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Media

Zaloguj się, by skomentować
 
United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.