Timelapse wykopy

Kontrolowanie przebiegu prac

Każda budowa rozpoczyna się od odpowiedniego przygotowania terenu czyli robót ziemnych. Dla skontrolowania tego ważnego etapu, będącego wstępem do dalszych prac, właściwe byłoby zarchiwizowanie jego przebiegu. Oferujemy wykonanie wysokiej jakości filmu poklatkowego, pozwalającego udokumentować długotrwałe procesy wykopów budowlanych.

Analiza wybranej metody i wydajności pracy

Dysponujemy urządzeniami rejestrującymi obraz w rozdzielczości 6K przystosowanymi do pracy w ciężkich warunkach pogodowych i terenowych. Tworzone przez nas timelapse’y mogą być wykorzystywane jako materiał prezentujący możliwości firmy i jakość świadczonych przez nią usług budowlanych oraz do analizy wybranej metody i wydajności pracy. Z naszymi filmami będą Państwo w stanie szybko wyłapać potencjalne błędy i korygować je na bieżąco. Wpłynie to na jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów.

Cały proces nagrywania jest bezproblemowy i w żadnym stopniu nie zaburza wykonywanych prac budowlanych. Sprzęt nie utrudnia prowadzenia inwestycji i jest ubezpieczony na wypadek uszkodzenia.

Timelapse
Napisał 
środa, 13 listopad 2013 00:00
Czytany 5081 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Media

Więcej w tej kategorii: « Timelapse z placu budowy
Zaloguj się, by skomentować
 
United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.