Timelapse nieba

Astrotimelapse drogi mlecznej

Niebo zawsze fascynowało człowieka. Wolno przesuwające się chmury przybierające niesamowite kształty, konstelacje, spadające gwiazdy to zjawiska, które dzięki timelapse’om stały się jeszcze bardziej niezwykłe.

Nasi specjaliści zajmą się wszystkim

Oferujemy wysokiej jakości filmy przedstawiające ciągle zmieniające się niebo. Filmy wykonane metodą poklatkową pozwalają dynamicznie zademonstrować powolne zjawiska oraz zaprezentować je w efektownej formie. Słońce i chmury pędzą po niebie, za nimi przesuwają się Księżyc i gwiazdozbiory. Uzyskane materiały mogą uzupełniać prezentacje lub wykłady, uatrakcyjniać reklamy, stanowić pomoc dydaktyczną.

Posiadamy wiedzę oraz niezbędne doświadczenie w wykonywaniu timelapse’ów nieba i wiemy jak zrobić to efektownie. Sukces tkwi w odpowiednim ustawieniu oraz kalibracji unikalnego sprzętu. Nasi specjaliści zajmą się wszystkim i potrafią uzyskać zadziwiający swoją jakością timelapse, który zadowoli każdego, kto będzie miał okazję go zobaczyć i dostarczy wielu istotnych informacji.

Obserwowanie nieba jeszcze nigdy nie było takie proste! Nasz timelapse pozwala na uchwycenie nawet najsubtelniejszych zmian i pokazanie ich w atrakcyjnej wizualnie formie.

Timelapse
Napisał 
środa, 13 listopad 2013 00:00
Czytany 1655 razy
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 sierpień 2016 06:15
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Media

Zaloguj się, by skomentować
 
United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.