Timelapse Rozbiórki

Film poklatkowy z rozbiórki

Rozbiórka budynku, wbrew pozorom, jest procesem skomplikowanym i wymagającym od ekipy pełnego profesjonalizmu. Jak jednak najlepiej nadzorować cały ten czasochłonny proces, a po jego zakończeniu analizować i oceniać zastosowane metody? Odpowiedź jest prosta – Timelapse!

Kontrola, szkolenie, dokumentacja

Ponieważ dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem stąd też oferujemy wysokiej jakości nagranie z przeprowadzonej rozbiórki budowli. Nasze filmy poklatkowe są niezwykle szczegółowe i pozwalają na wychwycenie nawet pozornie mało istotnych detali.

Dzięki timelapse’om możliwa jest kontrola i analiza wykonanej pracy. Zgromadzone zdjęcia, w razie potrzeby, stanowią też wartościowy materiał dowodowy przydatny w różnych sytuacjach. Oprócz tego timelapse to doskonały sposób na urozmaicenie portfolio firmy. Dzięki krótkiemu filmowi poklatkowemu w jakość HD lub 4K można w krótkim czasie zademonstrować potencjalnym klientom jak sprawnie firma realizuje proces wyburzania. Tak więc staje się on nie tylko materiałem dokumentacyjnym, ale także reklamowym i szkoleniowym.

Najnowocześniejszy sprzęt oraz specjalistyczna wiedza pozwalają nam dostarczać wysokiej jakości filmy timelapse z długo trwających procesów. To idealny sposób na wzbogacenie oferty Twojej firmy i przedstawienia zakresu usług jakie Państwo wykonują.

Timelapse
Napisał 
środa, 13 listopad 2013 00:00
Czytany 2502 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Media

Zaloguj się, by skomentować
 
United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.