Timelapse biurowy

Promocja firmy

W XXI wieku promocja firmy nie może opierać się tylko na posiadaniu strony internetowej i kampanii banerowych, to stanowczo za mało. Wielu przedsiębiorców chciałoby zareklamować się w sposób atrakcyjny, pokazać swym klientom, że mają do czynienia z firmą przyjazną, chętnie sięgającą po ciekawe rozwiązania. I mogą to osiągnąć wykorzystując technikę timelpase!

Sposób na ocieplenie wizerunku

Timelapse to filmy wykonywane metodą poklatkową. Dzięki nim w ciągu kilku minut możemy zaprezentować działalność biura trwającą wiele godzin lub dni. Ustawione w odpowiednich miejscach kamery zarejestrują działalność placówki, a następnie nagrany materiał przerobimy w atrakcyjny timelpase biurowy. Powstały film może służyć jako ciekawy element promocyjny dla nowych klientów lub osób aplikujących do Państwa firmy.

Timelapse biurowy to idealny sposób na ocieplenie wizerunku i zaprezentowanie się klientom z nieco „luźniejszej” strony. Jest to szczególnie ważne w przypadku firm prezentujących branże powszechnie postrzegane jako poważne. Na takie przedstawieniu Państwa pracy pozwala właśnie timelapse, którego nie zastąpią tabelki i wykresy stanowiące tło do prezentacji.

Timelapse
Napisał 
czwartek, 14 listopad 2013 00:00
Czytany 36896 razy
Ostatnio zmieniany wtorek, 16 sierpień 2016 07:59
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Media

Zaloguj się, by skomentować
 
United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.