Timelapse architektury

Wiemy jak to robić!

Biegnący czas zostawia swój ślad na każdej budowli. Czasami te przemiany są na tyle interesujące, że warto byłoby uwiecznić je nie tylko na pojedynczych zdjęciach, ale prześledzić w przyspieszonym tempie. W jaki sposób uchwycić w dłuższym okresie zachodzące w strukturze budynku zmiany? Rozwiązanie jest bardzo proste. Wystarczy profesjonalnie wykonany timelapse!

Obserwowanie długotrwałych procesów

Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wysokiej jakości filmy wykonane zaawansowaną metodą poklatkową, które pozwolą uchwycić piękno zamknięte w budowlach. Wiemy w jaki sposób stworzyć interesujący i atrakcyjny wizualnie materiał filmowy. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, który jest przystosowany do pracy nawet w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Odpowiednie ustawienie i kalibracja urządzeń rejestrujących obraz sprawią, że projekt finalny będzie ukazany w niezwykły sposób.

Dzięki filmom poklatkowym udało się przyspieszyć procesy przebiegające niezmiernie wolno, niedostrzegalne dla obserwatora. Szczególnie dobrze widać to na przykładzie budowli. Korozja poszczególnych jej elementów, zmiany jej struktury ukazane w sposób dynamiczny zainteresuje każdego widza, do tego wysoka jakość obrazu nie pozwolą odwrócić wzroku od naszego timelapse’a nawet na chwilę.

Timelapse
Napisał 
czwartek, 14 listopad 2013 00:00
Czytany 33925 razy
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 sierpień 2016 06:21
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Media

Więcej w tej kategorii: Timelapse przyrody »
Zaloguj się, by skomentować
 
United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.