Timelapse z placu budowy

Dynamicznie rosnące budowle pokazane w krótkim czasie

Budownictwo pokazane dzięki technice timelapse jest szczególnie spektakularne. W ciągu kilku minut podziwiać można jak „z niczego” powstają budynki, mosty, a przecież trwa to w rzeczywistości często wiele miesięcy i wymaga skomplikowanych procesów technologicznych. A my jesteśmy w stanie to zaprezentować szybko i efektownie.

Reklama firmy, materiały dokumentacyjne i szkoleniowe

Oferujemy wysokiej jakości materiały filmowe wykonane specjalistycznym sprzętem nagrywającym metodą poklatkową. Profesjonalne ustawienie kamer i dobór parametrów sprzętu, zaplanowane po analizie harmonogramu prac budowlanych, pozwalają zarejestrować każdą, nawet najbardziej skomplikowaną czynność. Tym bardziej, że posiadamy sprzęt, który jest w stanie zarejestrować procesy długotrwałe, przebiegające w trudno dostępnych miejscach. Dzięki temu możliwe jest zaobserwowanie mechanizmów, których nie dostrzega się „gołym okiem”.

Zdobyte podczas dokumentowania prac informacje mogą być wykorzystywane jako materiał szkoleniowy dla pracowników, forma reklamy lub sposób na udoskonalenie metodyki pracy.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne timelapse-y specjalistyczne nie tylko z placu budowy. Indywidualnie dobieramy urządzenia rejestrujące tak by nagrać każdy, nawet najtrudniejszy proces technologiczny i zaprezentować go w atrakcyjny sposób i dostarczyć wymagany przez Klienta poziom jakości.

Timelapse
Napisał 
środa, 13 listopad 2013 00:00
Czytany 34941 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Media

Zaloguj się, by skomentować
 
United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.